cz sk

Pec na pizzu ZIO CIRO vám odborně postaví:


Úvod » Komerční pece na pizzu » Sestavená pec na pizzu MAM


        

Sestavená pec na pizzu MAM

Tradiční italské pece na dřevo nebo plyn

skladem

 

Číslo produktu: EL 100
cena bez DPH : 120 239 Kč (4 625 EUR)
cena s DPH (21 %):
145 489 Kč (5 596 EUR)

Specifikace

Nově jsme pro vás připravili nabídku komerčních pecí italské značky MAM. Tato firma z Modeny vyrábí pece na pizzu od roku 1970 a její první pece jsou stále v provozu.

Řada pecí na dřevo nebo plyn TRADITIONAL značky MAM se vyznačuje bezkonkurenčně silnou pečící plochou a klenbou, které jsou až 10 cm silné. Tradiční řada  je tak vhodná zejména do vytížených pizzerií, které chtějí mít pec v neustálém provozu a orientují se především na pizzu.

Řada EASY je odlehčenější verze tradiční řady pecí. I tak má sílu žáruvzdorných betonových stěn 7 cm. Pece EASY mají menší prostorové nároky a jejich roztopení trvá kratší dobu než u tradiční řady. Tento typ je vhodný pro menší pizzerie nebo restaurace, kde pizza není jejich jediné zaměření.

Pro pizzerie, které chtějí udržet počet zaměstnanců na přípravu pizzy na minimum, doporučujeme rotační (otáčecí) pece na dřevo, plyn nebo kombinaci. Díky této technologii není nutné pizzu otáčet ani nijak hlídat. O vše se postará rotační pečící plocha a elektronika. Pizzař má tak během 2 minutového pečení čas na přípravu dalších pizz.

Uvedená cena odpovídá peci typu EASY EL 100 o průměru pečícího dna 100 cm. Pec je zcela sestavena, zaizolována a opatřena ocelovým pláštěm. Tento typ je možné obestavět nebo použít volně stojící. Plechový kryt je možné ve výrobě opatřit barvou dle RAL.

V případě zájmu o více informací navštivte stránky o pecích MAM www.pecemam.cz.

 

 

 

MWQyMDAw